MF0207FRE52-374K
MFR.Part #
MF0207FRE52-374K
JLCPCB Part #
C3366793
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS