RC2512FK-07220KL
MFR.Part #
RC2512FK-07220KL
JLCPCB Part #
C877858
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS