RC2512FK-07215KL
MFR.Part #
RC2512FK-07215KL
JLCPCB Part #
C877852
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS