RC2512FK-0717R4L
MFR.Part #
RC2512FK-0717R4L
JLCPCB Part #
C877774
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS