RC2010JK-0730RL
MFR.Part #
RC2010JK-0730RL
JLCPCB Part #
C2930559
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS