HHV-25FB-52-97K6
MFR.Part #
HHV-25FB-52-97K6
JLCPCB Part #
C1388411
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS