RC2010JK-0718RL
MFR.Part #
RC2010JK-0718RL
JLCPCB Part #
C3983792
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS