RC2010FK-077K5L
MFR.Part #
RC2010FK-077K5L
JLCPCB Part #
C877608
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS