AA1206FR-07165KL
MFR.Part #
AA1206FR-07165KL
JLCPCB Part #
C2114647
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS