KNP50SJT-52-5R6
MFR.Part #
KNP50SJT-52-5R6
JLCPCB Part #
C3365970
Description
-40℃~+200℃ 5.6Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS