RC2010FK-075K49L
MFR.Part #
RC2010FK-075K49L
JLCPCB Part #
C877529
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS