RPC501R6JTE
MFR.Part #
RPC501R6JTE
JLCPCB Part #
C2597750
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS