RC2010FK-0747R5L
MFR.Part #
RC2010FK-0747R5L
JLCPCB Part #
C877462
Description
-55℃~+155℃ 47.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS