RT0805CRE076K2L
MFR.Part #
RT0805CRE076K2L
JLCPCB Part #
C4356973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS