RC2010FK-073R01L
MFR.Part #
RC2010FK-073R01L
JLCPCB Part #
C877414
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS