RT0402BRB07187RL
MFR.Part #
RT0402BRB07187RL
JLCPCB Part #
C6460454
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS