RC2010FK-072M7L
MFR.Part #
RC2010FK-072M7L
JLCPCB Part #
C20164465
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS