ERJ-12SF1500U
MFR.Part #
ERJ-12SF1500U
JLCPCB Part #
C20019477
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS