AC0402FR-0775RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-0775RL
JLCPCB Part #
C227222
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS