RC2010FK-0712K1L
MFR.Part #
RC2010FK-0712K1L
JLCPCB Part #
C877089
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS