RC2010FK-0711K3L
MFR.Part #
RC2010FK-0711K3L
JLCPCB Part #
C877074
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS