FMP-50FRF52-28K7
MFR.Part #
FMP-50FRF52-28K7
JLCPCB Part #
C20145637
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS