RC1218JK-077R5L
MFR.Part #
RC1218JK-077R5L
JLCPCB Part #
C876247
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS