AA1218JK-0739KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218JK-0739KL
JLCPCB Part #
C4001797
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS