RC1218FK-073R65L
MFR.Part #
RC1218FK-073R65L
JLCPCB Part #
C876042
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS