CFR25SJR-52-750R
MFR.Part #
CFR25SJR-52-750R
JLCPCB Part #
C1742648
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 750Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS