RC1218DK-0711R5L
MFR.Part #
RC1218DK-0711R5L
JLCPCB Part #
C1703969
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS