AT1206DRD072K49L
MFR.Part #
AT1206DRD072K49L
JLCPCB Part #
C858307
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS