RC1210JR-071M3L
MFR.Part #
RC1210JR-071M3L
JLCPCB Part #
C875211
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS