RC1210JR-071M6L
MFR.Part #
RC1210JR-071M6L
JLCPCB Part #
C875213
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS