RC1210FR-079K76L
MFR.Part #
RC1210FR-079K76L
JLCPCB Part #
C875193
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS