RC1210FR-07681RL
MFR.Part #
RC1210FR-07681RL
JLCPCB Part #
C728392
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS