RC0805DR-07392KL
MFR.Part #
RC0805DR-07392KL
JLCPCB Part #
C3961139
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS