RC1210FR-07459RL
MFR.Part #
RC1210FR-07459RL
JLCPCB Part #
C875006
Description
-55℃~+155℃ 459Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS