AC0402DRE0719K1L
MFR.Part #
AC0402DRE0719K1L
JLCPCB Part #
C5552089
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS