RC1210FR-073K9L
MFR.Part #
RC1210FR-073K9L
JLCPCB Part #
C728380
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS