RC1210FR-0732K4L
MFR.Part #
RC1210FR-0732K4L
JLCPCB Part #
C874930
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS