RT2512BKE072K74L
MFR.Part #
RT2512BKE072K74L
JLCPCB Part #
C4142821
Description
-55℃~+125℃ 2.74kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS