RC1210FR-0731K6L
MFR.Part #
RC1210FR-0731K6L
JLCPCB Part #
C874927
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS