AT0805DRE074K42L
MFR.Part #
AT0805DRE074K42L
JLCPCB Part #
C2106932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS