RC1210FR-0724RL
MFR.Part #
RC1210FR-0724RL
JLCPCB Part #
C874856
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS