RC1210FR-0721K5L
MFR.Part #
RC1210FR-0721K5L
JLCPCB Part #
C874827
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS