MFR-25FBF52-3M4
MFR.Part #
MFR-25FBF52-3M4
JLCPCB Part #
C1377147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS