RC1210FR-07120RL
MFR.Part #
RC1210FR-07120RL
JLCPCB Part #
C137105
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS