RC0603FR-07110RP
MFR.Part #
RC0603FR-07110RP
JLCPCB Part #
C5843109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS