RC1210FR-07105KL
MFR.Part #
RC1210FR-07105KL
JLCPCB Part #
C874666
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS