FMP100FTE52-68K
MFR.Part #
FMP100FTE52-68K
JLCPCB Part #
C1382786
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS