RC1210DR-07180RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1210DR-07180RL
JLCPCB Part #
C4329363
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS