RT0805WRB0730R1L
MFR.Part #
RT0805WRB0730R1L
JLCPCB Part #
C3990424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS