RC1206JR-7W22RL
MFR.Part #
RC1206JR-7W22RL
JLCPCB Part #
C859172
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS